KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14488371
nr 1448 8371
Gunnar Wahlqvist
(1920-2006), Sverige
Signerad, blandteknik, daterad -67. Blandteknik, 48x64 cm, yttermått inklusive ram: 67x82 cm
Gunnar Wahlqvist, svensk konstnär född 1920, död 2006.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 februari 2022
kl 19:11:58
8/2 20:02:17
Gunnar Wahlqvist
Läs mer om Gunnar Wahlqvist